Головна » 2015 » Жовтень » 6 » Вітаємо всіх вчителів з їх професійним святом!!!
23:17
Вітаємо всіх вчителів з їх професійним святом!!!

Завдяки кому ми навчилися читати? Хто навчав нас з початкових класів грамотно писати? Хто вказує на наші помилки і як ми, іноді, ображаємося за це? Так, це вчителі. Саме їм належать зауваження, на наш погляд цілком безглузді, щодо шкільної форми, поведінки на уроках… Але поганих вчителів не існує. Всі вони намагаються навчити нас добру, розуму, закласти в нас оте зернятко людяності, взаєморозуміння, допомоги, щоб в майбутньому воно проросло і зробило з нас справжніх людей з великої літери.
Все чисте й мудре – від учителя. Педагоги формують у нашій свідомості поняття про життя, допомагають розрізняти де добро, а де зло. У нашій школі працюють люди, слова яких мають прихований, філософський зміст. Це інтелігентні, освічені, виховані особистості, які вказують на помилки лише для того, щоб у подальшому житті ми не допускалися їх. Учителям притаманна така риса, як проникливість. Вони бачать і коли учень не готовий до уроку, і якщо щось турбує підлітка. Вчитель знаходить дороги до найпотаємніших куточків дитячого серця. Вислухає, дасть гарну пораду, заспокоїть теплим словом і подарує щиру усмішку, що лине із глибини душі. Кожний із нас закінчить школу, піде у інше, доросле життя. Та головне, щоб ми, учні, не забували своїх наставників, цінували їхню працю.
Отож, нехай робота приносить Вам тільки радісні емоції. Здоров’я, успіху та натхнення Вам. Сердечно вдячні за Вашу нелегку працю!

       
 
Переглядів: 302 | Додав: AlPro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar